Planowa wygrana koszykarzy.

04.02.2017

Nie mieli specjalnych kłopotów z wygraniem sobotniego meczu koszykarze Stali Stalowa Wola. W 22 kolejce podejmowali AZS PŚk Galeria Echo Kielce i wygrali 84:66 (23:16, 14:18, 27:11, 20:21). Początek spotkania był wyrównany, później inicjatywę przejęli Stalowcy. W drugiej kwarcie goście doszli do głosu i zniwelowali nieco straty. Po przerwie trener Bogdan Pamuła dał pograć zawodnikom, którzy więcej czasu na ogół spędzają na ławce rezerwowych. Nasi młodzi zawodnicy znakomicie spisali się, powiększyli przewagę i spokojnie wygrali mecz. Punkty dla Stali zdobyli: Adrian Warszawski 20, Marcin Bandyga 12, Dawid Zaguła, Leszek Kaczmarski 11, Jacek Wojtanowicz 9, Michał Szwedo 7, Damian Tabor 7, Maciej Pietras 3, Tomasz Pawlus 3. Następne spotkanie Stal rozegra na wyjeździe z liderem KK Warszawa. Stal za dwa tygodnie gościć będzie ŁKS AZS Łódź. Mecz w sobotę 18 lutego o godzinie 18.00. Zapraszamy.